Wakacje z wartościami

Wakacje to czas rekreacji oraz wypoczynku, pozyskiwania nowych znajomości i niezapomnianych przygód. Także w tym cennym czasie, Katolickie Stowarzyszenie Młodzieży nie zapomina o młodych osobach, tryskających energią.  Dlatego w odpowiedzi na zaproszenie naszych kolegów i koleżanek
z diecezji drohiczyńskiej, organizujemy obóz formacyjny w Broku – malowniczej miejscowości położonej w województwie podlaskim, gdzie człowiek żyje w symbiozie z naturą.

W trakcie trwania obozu głównymi atrakcjami będą: park linowy, warsztaty ekologiczne, spływ kajakowy meandrującym Bugiem oraz odwiedzenie unikatowej Puszczy Białowieskiej. Całkowity koszt to jedynie 200 zł od osoby. Cena zawiera zakwaterowanie w domkach letniskowych, przejazd autokarem, pełne wyżywienie, wycieczki i atrakcje, ubezpieczenie oraz gadżety.

Wyjazd odbędzie się w terminie 23-29 lipca br. Nie zwlekaj! Zgłoś chęć udziału i zapraszaj znajomych. Gwarantujemy świetną zabawę oraz wspaniałe wspomnienia. Więcej informacji na plakatach oraz u koordynatora obozu.

Koordynator: Mateusz Lysko, tel. 514 862 110,
e-mail: ksm.katowice@gmail.com