„Domyśl się!”, czyli VII Debata Walentynkowa

Z przyczyn niezależnych od KSM Archidiecezji Katowickiej czwartkowa Debata Walentynkowa NIE ODBĘDZIE SIĘ.

👉 Prosimy o przekazanie informacji dalej 👈

Domyśl się! Czyli o komunikacji w związku to temat siódmej już edycji Debaty Walentynkowej, do udziału w której zapraszamy! Kogo będziemy gościli? Kiedy będziemy mogli podyskutować o różnicach w komunikacji kobiet i mężczyzn?

Karolina i Maciej Piechowie, znani jako Szczęśliwa Rodzina, oraz Robert Lubowiecki, coach relacji intymnych, seksuolog, będą naszymi gośćmi. Rozmawiać będą o tym, jak mówić do drugiego, by ten dobrze nas zrozumiał.

Karolina i Maciej, jak sami o sobie mówią, na studiach poznali tajemnicę: jak tworzyć szczęśliwą rodzinę i chcą się nią dzielić. Chcemy głosić światu, że małżeństwo to niesamowita przygoda, a kryzysy były, są i będą, trzeba po prostu nauczyć się z nimi radzić. Robert to człowiek o bardzo dużym doświadczeniu, które nabywa w pracy z parami i małżeństwami.

Jak co roku, spotkanie odbędzie się na auli CNTI Uniwersytetu Ekonomicznego (ul. Bogucicka 5, Katowice), a poprowadzi je Agnieszka Skrzypczyk-Plaza, redaktor Radia eM. Udział w wydarzeniu jest bezpłatny. Zaczynamy o 17.30!

Partnerem wydarzenia jest Parlament Studencki Uniwersytetu Ekonomicznego.

Podaj zaproszenie dalej i dołącz do wydarzenia na Facebooku!

plakat: Agata Lenart