Zjazd Diecezjalny KSM

KSM-owicze, najważniejszy dzień w roku przed nami! Uroczystość Jezusa Chrystusa Króla Wszechświata, a więc święto patronalne Katolickiego Stowarzyszenia Młodzieży. W tym dniu KSM-owicze w całej Polsce spotykają się w katedrach, by wspólnie świętować ten szczególny dzień.

My także zapraszamy każdego z Was na Mszę Świętą do katowickiej katedry 24 listopada o godz. 12.00. Niech nie zabraknie na tej Eucharystii naszych oddziałowych pocztów sztandarowych i odznak w klapach marynarek.

To nie jedyne wydarzenie, które będzie miało miejsce w tym dniu. O godz. 9.00 w katowickim Wyższym Śląskim Seminarium Duchownym w sali audiowizualnej (drugie piętro) rozpocznie się Zjazd Diecezjalny. W tym spotkaniu udział biorą kierownictwa naszych oddziałów, ale zapraszamy także wszystkich członków i kandydatów.  Zgłoszenia przyjmuje Krzysztof Bartusiak (krzysztofbartusiak@gmail.com, Facebook) do piątku, 22.11.

Jeżeli są jakieś tematy, które chcielibyście poruszyć w tym czasie, prześlijcie je na maila ksm.katowice@gmail.com. Tegoroczne spotkanie będzie nie tylko omówieniem aktualnych inicjatyw, ale także warsztatem, podczas którego omówimy plany naszych oddziałów, trudności, z jakimi się one borykają i ustalimy program wspólnego działania na kolejne półrocze.

Od naszego zaangażowania i punktualnego przybycia do Katowic zależy, czy obrady będą kontynuowane po Mszy Świętej.