Pieluch co niemiara – podsumowanie „Pieluszki dla maluszka”

45 866,  962, 776, 53, 1… Te liczby nic Ci nie mówią? Koniecznie przeczytaj podsumowanie naszej akcji „Pieluszka dla maluszka” i wszystko stanie się jasne!

Przez cały maj 53 placówki zbierały pieluchy i chusteczki nawilżane w ramach naszej dorocznej akcji. Dzięki Waszej pomocy i ofiarności udało nam się zebrać aż 962 paczek pampersów, co daje 45 866 pieluch. Ponadto do potrzebujących trafi 776 paczek chusteczek nawilżanych.

Zebrane dary zostaną przekazane m.in. rodzinom w trudnej sytuacji materialnej oraz sprawujących opiekę nad dziećmi niepełnosprawnymi, a także instytucjom i placówkom pomagającym „najmniejszym spośród nas”: Schronisko Przytulisko dla Kobiet i Kobiet z Dziećmi w Rybniku, Fundacja Śląskie Hospicjum dla Dzieci w Tychach, Hospicjum Cordis w Katowicach, Górnośląskie Centrum Zdrowia Dziecka w Katowicach, Stowarzyszenie św. Filipa Nereusza w Rudzie Śląskiej, Fundacja Aktywni My w Rudzie Śląskiej. Obdarowani zostaną także podopieczni sióstr jadwiżanek i służebniczek w Katowicach oraz dzieci przebywające na oddziałach onkologicznych, będących pod opieką Fundacji Iskierka.

Wszystkim, którzy w jakikolwiek sposób włączyli się w akcję,  z serca DZIĘKUJEMY!