VI Debata Walentynkowa

Z tym czekać nie warto! Małżeństwo przed 30.? to temat szóstej edycji Debaty Walentynkowej, do udziału w której zapraszamy! Odbędzie się ona w środę, 27 lutego, o godz. 17.00 w auli CNTI Uniwersytetu Ekonomicznego (ul. Bogucicka 5, Katowice).

Do udziału zaprosiliśmy Monikę i Marcina Gomułków, którzy prowadzą bloga i kanał na YouTubie Początek wieczności oraz Gabrielę Blachę-Cupiał i Jakuba Cupiała – kompozytorkę muzyki chrześcijańskiej i stratega.

Dziś, kiedy w świecie panuje ogólny trend odkładania ślubu na później, chcemy pokazać, że małżeństwo jest piękne i nie warto czekać z zawarciem go.

Debata, jak zawsze, ma charakter otwarty, nie ma ograniczeń wiekowych, udział w niej jest bezpłatny. Poprowadzą ją Agnieszka Skrzypczyk, redaktor Radia eM, oraz Marek Kiczka, rzecznik prasowy Uniwersytetu Ekonomicznego. Dlaczego warto wybrać się na to spotkanie? Właśnie dlatego, by posłuchać, co o małżeństwie mają do powiedzenia nasi goście.

Monika i Marcin na blogu przedstawiają się: Małżeństwo jest BOSKIE? Jesteśmy o tym święcie przekonani! 😉 Zapraszamy do doświadczania tego daru – Miłości mocniejszej niż śmierć – razem z nami! Z kolei Gabriela i Jakub na swojej stronie piszą: Małżeństwo to właśnie początek rozumienia pełni miłości – wspólnie odkrywają tę drogę od 2014 r.

Monika i Marcin Gomułkowie są rodzicami dwójki dzieci. Można ich spotkać w różnych miejscach Polski, gdzie dzielą się swoim doświadczeniem miłości podczas licznych konferencji. Będzie to ich pierwsze spotkanie na Śląsku.

Gabriela Blacha-Cupiał śpiewa, gra na skrzypcach, komponuje i pisze teksty, prowadzi warsztaty gospel, jest realizatorem dźwięku. Jej pierwsza płyta nosi tytuł Jakubowy dar – od piosenki dedykowanej mężowi z okazji pierwszej rocznicy ślubu. Jakub tworzy strategie dla marek w ramach agencji strategiczno-kreatywnej.

Organizatorem Debaty jest Katolickie Stowarzyszenie Młodzieży Archidiecezji Katowickiej; partnerem Katolicki Związek Akademicki Gaudeamus. To szósta edycja, we wcześniejszych udział wzięli m.in. ks. Piotr Pawlukiewicz, o. Ksawery Knotz, Magda Anioł, Gabi Gąsior, Jola Szymańska, Magdalena Wołochowicz i dziennikarze „Gościa Niedzielnego” – Marcin Jakimowicz i Franciszek Kucharczak.
Zapraszamy!
projekt: Agata Lenart