Akcja Flaga

Zapraszamy do włączenia się w Akcję Flaga. W 100. rocznicę odzyskania przez Polskę niepodległości zadbajmy o to, aby każdy dom przystrojony był w barwy narodowe.

Druhno i druhu, bądź dumny z faktu, że jesteś Polakiem! Nie bój się pokazać, wywieszając flagę, że biel i czerwień są Ci drogie. Zatroszcz się również, by Twój sąsiad wywiesił flagę. Rozprowadzając je w parafii, szkole czy na uniwersytecie, dasz proste świadectwo troski o krzewienie postawy patriotycznej!

Wydawnictwo „Gotów” przygotowało ofertę, by pomóc przeprowadzić akcję. Kupując flagę, wspierasz rozwój wydawnictwa i budujesz przestrzeń KSM-u ogólnopolskiego. Pamiętajcie, że wspólnie podejmowane inicjatywy jednoczą Was z parafianami. Jest to również szansa na zachęcenie młodzieży, aby dołączyła do KSM-u.

Proszę Was także, abyście w tym szczególnym dniu, tj. 11 listopada, pokazali swoim rówieśnikom, znajomym i rodzinie, że patriotyzm i miłość do Boga są wartościami nadrzędnymi. Zrób zdjęcie o „Akcja flaga w Twoim oknie” i bądź dumny z bycie Polakiem!

Koszt flagi to: 8 zł. Zamówienia można składać na maila: ksm.katowice@gmail.com.