Pieluszka dla Maluszka – IV edycja

Katolickie Stowarzyszenie Młodzieży Archidiecezji Katowickiej organizuje czwartą już edycję akcji „Pieluszka dla Maluszka”. Biorąc pod uwagę minione lata, akcja ta przynosi olbrzymie owoce oraz w sposób doraźny pomaga „najmniejszym spośród nas”.

Przez cały maj, nasze Stowarzyszenie będzie przeprowadzać zbiórkę pieluch, które będą rozdzielane pomiędzy domy dziecka, szpitale, hospicja, domy samotnej matki, przedszkola, żłobki i wszędzie tam, gdzie potrzebna jest pomoc przyszłemu pokoleniu.

Aby wziąć udział w akcji, a tym samym włączyć się w pracę na rzecz otaczającego nas dziecięcego świata, wystarczy tylko zgłosić chęć udziału na podany numer telefonu lub adres mailowy, my dostarczymy niezbędne wskazówki oraz plakaty informacyjne. Zarówno długość trwania zbiórki, jak i jej miejsce nie są narzucone (jednak nie dłużej niż do końca maja). Czekamy na Państwa telefon, przyjeżdżamy, spisujemy protokół i organizujemy transport. Ośrodki przeprowadzające zbiórkę nie ponoszą żadnych kosztów związanych z akcją. Uwaga, ze względu na trudności związane z transportem oraz magazynowaniem przyjmowane będą tylko pieluchy i chusteczki nawilżane.

Zarówno teraźniejsza i przyszła rzeczywistość zależy od nas wszystkich. Nasza wspólna praca z pewnością pomoże polepszyć los najmłodszych, którzy teraz jej potrzebują, a której kiedyś to my możemy potrzebować.

Koordynator wydarzenia: Mateusz Lysko, tel. 514862110, e-mail: ksm.katowice@gmail.com.

Lista placówek, w których zbierane są pampersy.