Rajd dla Życia

Zapraszamy do udziału w Rajdzie dla Życia. To rowerowa wyprawa, podczas której uczestnicy rozdają materiały pro-life i zachęcają do Duchowej Adopcji Dziecka Poczętego.

W tym roku po raz pierwszy wyjedzie również grupa z Katowic. Wyruszymy spod katowickiej katedry 29 lipca (piątek) ok. godz. 8.30 i pojedziemy do Krakowa (ok. 90 km), na miejsce dojedziemy w godzinach wieczornych. Pojedziemy w odcinkach ok. 10 km/30 min. Jeżeli ktoś w drodze źle się poczuje, będzie mógł dalej jechać samochodem. Po drodze będziemy się zatrzymywać i rozdawać gazetki pro-life, a także modlić się w intencji dzieci poczętych, których życie jest zagrożone.

Organizatorzy zapewniają transport bagaży samochodem, który będzie nam towarzyszył na całej trasie, a także transport rowerów z powrotem do domu. Uczestnicy Rajdu zostaną w Krakowie, żeby uczestniczyć w Światowych Dniach Młodzieży. Będzie także możliwość powrotu do domu w tym samym dniu samochodem.

Każdy uczestnik otrzyma rajdową koszulkę, zapas wody, suchy prowiant. Liczba uczestników jest ograniczona (ze względu na przepisy ruchu drogowego – kolumna może mieć 15 rowerzystów). Szukamy również kilku osób, które pojadą samochodami.

Zgłoszenia i wszelkie informacje uzyskać można u Łukasza Fenisza pod numerem telefonu 501277662 lub e-mailem: ksm.katowice@gmail.com.

Zachęcamy do zapoznania się z przebiegiem poprzednich edycji Rajdu na stronie: www.rajddlazycia.pl.

By wziąć udział w Rajdzie, warunek jest tylko jeden: musisz kochać życie!