Ogłoszenia rekolekcyjne

Ostatecznie swój udział w Rekolekcjach KSM potwierdziły osoby z następujących Oddziałów: Kłodnica, Czarny Las, Imielin, Zgoda, Czułów, Żwaków, Józefka, Gardawice, Jejkowice, Kokoszyce, Piekary Śląskie-Święta Rodzina, Studzienice, Nowy Bytom, Dąbrówka Mała + Zarząd Diecezjalny KSM

Lista została zamknięta. Bardzo prosimy o profesjonalne podejście do kwestii przyjazdu.
W sytuacji zachorowania czy innych spraw blokujących nas „w ostatniej chwili”, konieczne jest znalezienie za siebie zastępstwa. W przeciwnym wypadku, za nieobecną osobę, będzie musiał zapłacić Oddział. Traktujmy się poważnie, zwłaszcza, że Rekolekcje cieszyły się ogromnym zainteresowaniem i chęć przyjazdu wyraziło o wiele więcej osób, niż to możliwe do zrealizowania w praktyce.

W ramach sobotniego spotkania w grupach, będziemy rozważać fragmenty biblijne z Nowego Testamentu (Ewangelia według świętego Mateusza). Na miejscu jak zawsze znajdziemy Pismo Święte, ale można też zabrać ze sobą własny egzemplarz.

Ponadto zamieszczamy trzy pliki związane z aktualizacją danych i zaangażowaniem Oddziału. Serdecznie prosimy o ich uzupełnienie i przywiezienie na Zjazd Diecezjalny w sobotę 27 listopada. To niezmiernie ułatwi dalszą pracę. Dziękujemy! Do zobaczenia w Kokoszycach!


Przydatne dokumenty: