1% dla KSM

Serdecznie prosimy o przekazanie 1% podatku na działalność Katolickiego Stowarzyszenia Młodzieży Archidiecezji Katowickiej

Formularz PIT możesz wypełnić online:

Wypełnij PIT przez internet i przekaż 1% podatku

lub wypisać ręcznie:

Środki przekazane na KSM Archidiecezji Katowickiej zostaną wykorzystane na organizację takich inicjatyw młodzieżowych, jak:
– kursy i szkolenia
– półkolonie w parafiach
– zawody sportowe
– akcje charytatywne
– pielgrzymki, rekolekcje, dni skupienia

26 września 2009 roku Katolickie Stowarzyszenie Młodzieży powołało do istnienia „FUNDACJĘ DLA MŁODZIEŻY”, która jednocześnie ma status organizacji pożytku publicznego (OPP). Fundacja została założona w celu szerzenia i upowszechniania chrześcijańskich wartości, w szczególności wspierania działalności formacyjnej, edukacyjnej i wychowawczej młodzieży. Dzięki Waszemu wsparciu możemy lepiej realizować naszą misję.

Co zrobić aby oddać 1% swojego podatku na cele KSM?
Wystarczy w odpowiednich rubrykach w zeznaniu podatkowym wpisać kwotę (1% podatku) oraz numer KRS: 0000339553 a w rubryce cel szczegółowy: KSM KATOWICE

Serdecznie dziękujemy wszystkim naszym ofiarodawcom. Każda, najmniejsza nawet kwota przekazana na rzecz KSM Archidiecezji Katowickiej przyczyni się do organizacji inicjatyw formacyjnych, kulturalnych i wychowawczych dla dzieci i młodzieży z terenu naszej archidiecezji.

Wypełnij PIT przez internet i przekaż 1% podatku